Vše o PC ale i více

StudioTF

Chat

Návštěvy

TOPlist

Programy


Světový standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Oceníte jej nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, dokáže rozřezat obrázek a exportovat do HTML, ...POUŽÍVÁ I BRYAN DOPORUČUJI

Ccleaner CESKY!!! typ!

Snadné odstranění dočasných souborů   v Ceskem jazyce!Rychle a spolehlive odsranite spatne soubory.

Náhled programu CCleaner
Damn Small Linux je linuxová distribuce s názvem naprosto vystihujícím její povahu

Náhled programu Aston2 MenuPrinášíme Nabízku.Změnu Startu ..Jak jednoduše stáhnětesi pack Aston2 Menu v Zobrazit celé najdete Download Mini recenzi a 4 nahledy obrázku Start
Náhled programu Vista Inspirat BricoPackMáte Windows XP a nelíbise vám jeho vzhled bo chcete změnu vtom Případě skuste stáhnout Vista Inspirat BricoPack.Tenhla šikovná věc vám zmení Vzhled  Xp na Vistu jenom Vzhled nic víc
Náhled programu LogonStudio
Stardock LogonStudio dovolí uživatelům Windows XP, ve verzi Vista edition také uživatelům Windows Vista, editovat, změnit a použít nové přihlašovací obrazovky.


Obsahuje vizuální editor, se kterým je snadné vytvořit si vlastní logon obrazovky.Ty pak můžete uploadovat na stránky Stardocku, ze kterých je mohou stáhnout i jiní uživatelé.

LogonStudio užívá .logonxp soubory, takže nemusíte měnit aktuální logonui.exe , který je jako defaultní logon obrazovka ve Win XP.

Ve Windows Vista si můžete jednoduše změnit úvodní přihlašovací pozadí na jakýkoliv obrázek dostatečných rozměrů z vašeho počítače.

Náhled programu BootSkin
BootSkin je program, který dovolí uživateli měnit Windows 2000 a Windows XP zaváděcí (startovací) obrazovky.


Na rozdíl od jiných programů, mění BootSkin obrazovky bezpečném způsobem při kterém nenahrazuje nic v jádře Windows ani nepotřebuje, aby uživatel stahoval náhradní Windows XP záplaty atd.

Zaváděcí obrazovky, které nastavíte s BootSkin mají typicky kolem 20 Kb ve srovnání s dalšími programy, jejichž soubory přesahují 2 MB.   

 
StudioTF